#AtatürkMüzesi

#ferikoy

#tesvikiye

#nisantasi

#maçkaparki

#ŞişliCamii

#Mecidiyeköy

#FulyaMahallesi

#Feriköy

#Darülaceze

#mackaparki

#AbdiİpekçiHeykeli

Anadolu Ateşi Dans Topluluğu ile Ücretsiz Eğitim ve İş Fırsatları

13.07.2017

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA)’nın “İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı” kapsamında, Avrupa Birliği’nin desteğiyle finanse edilen ve Kültürlerarası İletişim ve Dayanışma Derneği ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı arasında imzalanan Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi Hibe programı çerçevesinde yürütülen ve Şişli Belediyesi’nin de destek verdiği 'Dans Romanlarla Buluşuyor' projesi başladı.

16 - 29 yaş arasındaki Roman ve Roman gibi yaşayan gençler, dezavantajlı gruplar (azınlıklar, eski hükümlüler, kadınlar, tek ebeveynli aileler ve yoksullar, LGBT’ler) Anadolu Ateşi eğitmenleri tarafından 3 ay süreyle dans eğitimi verilecek. Dans eğitimleri sonrasında başarılı olan 10 genç, Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’na istihdam edilecek. 

Eğitimler ve Projenin Faydaları:

Eğitimler, 17 Temmuz 2017 tarihinden 30 Eylül 2017 tarihine kadar hafta içi her Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 14:00-18:00 saatleri arasında devam etmektedir.

1. Dans Eğitimleri sonrası başarılı olan gençler, Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nda dansçı olarak iş imkanı.

2. Anadolu Ateşi Dans Topluluğu stüdyolarında ve Anadolu Ateşi eğitmenlerinden eğitim alma fırsatı.

3. Anadolu Ateşi'nin yurtiçi turnelerine katılma imkanı.

4. Anadolu Ateşi dansçıları ile aynı sahnede dans etme fırsatı.

5. Uzman kişilerden aldığınız eğitim sayesinde birçok dans grubuna başvuru şansı, projenin oluşturulacak internet sayfasında  ve Anadolu Ateşi referansı

6. Proje için kurulacak üyelik bazlı çalışan ve hem bireysel dansçıların hem de profesyonel dansçı arayan grupların / şirketlerin üye olabileceği bir yapıya sahip dansçı portalında dansçı adaylarının kendilerini tanıtan profillerinin yer alması fırsatı.

Katılım ve dersler ücretsizdir.

Başvurular için 0 212 234 98 24 (Dahili :124) no’lu Numara ya da  90 541 680 79 38 No’lu cep numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca şahsen Anadolu Ateşi Stüdyolarına başvuru yapılabilirsiniz.