Bilim Evi Yaz Dönemi Kayıtlarımız 4 Haziran'da Başlıyor

Bilim Evlerimizin yaz dönemi kayıtları 4 Haziran 2018'de başlıyor. Hafta içi saat 10.00 ile 17.00 arasında bilim evlerimizin telefonlarını arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Kayıt için velilerimizin, çocukların Nufüs Cüzdan fotokopisi, İkametgah belgesi ve bir adet fotoğrafı ile birlikte Bilim Evlerinde kendilerine verilecek olan kayıt formlarını doldurmaları yeterli.

Kayıt alım son tarihi yoktur, kontenjan sınıf mevcudu ile sınırlı olacaktır. (En fazla 25 kişilik gruplar) 

Yaz Dönemi 2 temmuz - 17 Ağustos arasını kapsamaktadır. Dersler sabah 10.00'da başlayacak, öğlen 13.00 sonrası ise atölyeler ve müze/ barınak/sergi vs gezileri olacaktır.

Merkezlerimiz Pazartesi - Cuma günleri saat 17.00'ye kadar açıktır.

Gidilecek müzeler, İstanbul Modern Sanat Müzesi, Sadberk Hanım Müzesi, Havacılık Müzesi, Turmepa Deniz Atıkları Müzesi, Rahmi Koç Müzesi, Sabancı Müzesi, İş Bankası Müzesi, Pera Müzesi, Barış Manço Evi, Oyuncak Müzesi'dir.

Çocuklar aynı zamanda sosyal sorumluluk kapsamında Meral Olcay ile işbirliği halinde Yedikule Sevgi Evi Hayvan Barınağına götürüleceklerdir.

Gülbağ Bilim Evinde fotoğrafçılık ve satranç kursları, Gülbağ, Feriköy ve Mşp Bilim Evlerinde Kodlama kursları olacaktır.

Program detayları kayıtlı öğrencilerimize temmuzun ilk haftası dağıtılacaktır.

Velilerimiz Bilim Evlerini telefonla arayarak kayıt esasları hakkında bilgileri merkez sorumlu öğretmenlerinden alabilirler.