Destek Hizmetleri Müdürlüğü

Müdürlüğümüz Şişli Belediyesi Merkez binası ve dış hizmet birimlerin faaliyet gösterdiği binaların tüm fonksiyonlarıyla işler halde tutarak belediyemizin daha etkin hizmet vermesini sağlayan bir birimdir.

TEKNİK HİZMETLER

● Müdürlüğümüz belediyemizin tüm hizmet binalarında mevcut santral, konsol ve telefonların bakımlarının yapılması, arızalarının giderilmesi ve ihtiyaç duyulan yerlere yeni santraller kurularak hat dağıtımlarının yapılması işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

 Merkez bina ve diğer hizmet binalarında meydana gelen tüm elektrikle ilgili arızaların giderilmesi ve binalarda mevcut klimaların, jeneratörlerin, seslendirme cihazlarının, yangın hidroforlarının bakım ve onarımları müdürlüğümüzün sorumluluğundadır.

Müdürlüğümüz belediyemiz bünyesinde düzenlenen tüm açılış ve törenlerde ihtiyaç duyulan jeneratör ve seslendirme cihazları gibi teknik malzemelerin kurulması, çalıştırılmasından sorumludur.

 Tüm hizmet binalarımızda tesisatlar ilgili meydana gelen arızalara zamanında müdahale edilerek takiplerinin yapılması ve yine tüm iç ve dış birimlerde bina ve mobilyalarla ilgili her türlü bakım onarım gibi çalışmalar müdürlüğümüze bağlı teknik kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. 

GENEL HİZMETLER

Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz binaların tüm birimlerinde temizlik ve evrak dağıtım hizmetlerini yerine getirmektedir.

Kuaför salonu ve çay ocakları da Müdürlüğümüzün denetimi altında faaliyet göstermektedir.

Belediyemizin bünyesinde gerçekleştirilen tüm açılış ve törenlerdeki platform kurma, pankart asma gibi ön hazırlıklar müdürlüğümüz personeli tarafından yapılmaktadır.

GÜVENLİK HİZMETİ

Merkez bina ve dış hizmet binalarımızın güvenliği Müdürlüğümüze bağlı olarak yürütülmektedir.

Bina içi ve dışının önemli noktaları pek çok kameralı güvenlik otomasyon sistemiyle 24 saat izlemekte olup, raporlar Müdürlüğümüzce sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

SATIN ALMA HİZMETİ

Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan Satın Alma Birimi belediyemizin ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri ilgili kanun, tüzük ve yönetmelik hükümlerine uygun olarak sağlayan birimdir. Belediyemize ait kaynakları kamu yararına uygun kullanılması için gerekli özen ve dikkati göstererek mal-hizmet alımlarını 4734 sayılı Kamu ihale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu ihale Sözleşmeleri Kanunu’nda belirtilen esas ve usullere göre yürütmekteyiz.

DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

İletişim Bilgileri:

Telefon:444 31 12

E-Posta:destekhizmetleri@sisli.bel.tr

 

Bizden Haberler