#AtatürkMüzesi

#ferikoy

#tesvikiye

#nisantasi

#maçkaparki

#ŞişliCamii

#Mecidiyeköy

#FulyaMahallesi

#Feriköy

#Darülaceze

#mackaparki

#AbdiİpekçiHeykeli

21 Mayıs Şişli'de Caz Eşliğinde Kahvaltı Etkinliğimiz İptal Olmuştur

17.05.2017

ÖNEMLİ UYARI: 21 MAYIS PAZAR GÜNÜ DÜZENLENECEK ETKİNLİĞİMİZ OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE İPTAL EDİLMİŞTİR. ÖZÜR DİLER, HALKIMIZIN BİLGİSİNE SUNARIZ.

Kültür, sanat ve iyi yaşamın kalbi Şişli’de müzik dolu ve lezzet dolu bir ay Şişlileri bekliyor. Şişli Belediyesi’nin “Müzik Bizden, Kahvaltı Sizden” konseptiyle hayata geçirdiği etkinlik, Maçka Sanat Parkı’nda müzikseverleri kahvaltıda bir araya getirecek.

Sanatın ve kültürün başkenti Şişli’de baharın gelmesiyle birlikte müzik sesleri yükselecek. Şişlililer her hafta pazar günü saat 10.30 ile 12.30 arasında Maçka Sanat Parkı’nda caz müziği eşliğinde kahvaltı keyfi yaşayacaklar. Şişli Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik 30 Nisan’da başlayacak ve 7 Mayıs, 14 Mayıs Pazar günleri gerçekleşecek. 14 Mayıs Anneler Günü de müzik ve kahvaltı eşliğinde Maçka Sanatçılar Parkı’nda birbirinden eğlenceli ezgiler eşliğinde kutlanacak.  

Etkinlikte Nona and The Band, İpek Göztepe Quartet, Tuğba Doğan Quartet ve Burak Küçük Trio sahne alacak. 4 hafta boyunca devam edecek olan müzik ve lezzet dolu etkinlikte Şişliler Julius Meinl’in leziz kahvelerinden de tadacaklar.