Spor Salonlarımız Yeniden Komşularımızın Hizmetinde

COVID-19 tedbirleri kapsamında 17 Mart tarihinde Türkiye’deki tüm spor salonları geçici süreyle kapatılmıştı. İki aydır kapalı olan spor salonları alınan önlemler ve yeni hijyen standartları eşliğinde 15 Haziran’da kapılarını açtı.

Belediyemiz bünyesinde bulunan spor salonlarımız da büyük bir titizlikle yeni döneme hazırlandı. Mevcutta var olan hijyen standartlarının yanı sıra dezenfeksiyon işlemleri de yapılan fitness salonlarında, spor aletleri ikişer metre arayla yerleştirildi. Gün içinde düzenli olarak aletlerin ve salonun dezenfeksiyon işlemleri yapılmaya devam edecek. Fitness salonlarında verilecek derslere maksimum 5 kişilik katılım sağlanacak ve randevu sistemine geçilecek. Salonlarımıza girişte eğitmenlerin ve katılımcıların ateş ölçümleri yapılacak, ayrıca maskesiz salonlara giriş mümkün olmayacak.

Salonlarımız 09:00 ile 17:30 saatleri arasında hizmet verecek.

15 Haziran’dan itibaren komşularımız Feriköy Spor Merkezi, Fulya Spor Merkezi, Yayla Spor Merkezi, Topağacı Spor Merkezi, Halide Edip Adıvar Spor Merkezi, Mahmut Şevket Paşa Spor Merkezi’nden hafta içinde randevu alarak faydalanabilirler. Hafta sonu ise sadece Topağacı Spor Merkezi’miz hizmet verecek.