TİYATRONUN DUAYENLERİYLE KEYİFLİ DOLU BİR SÖYLEŞİ

Sanatın başkenti Şişli’de yepyeni, keyif dolu bir söyleşiye ne dersiniz? Nedim Saban’ın moderatörlüğünde zevkle dinleyeceğiniz bir tiyatro söyleşine katılmak isterseniz, sizleri 30 Eylül’de Halil Rıfat Paşa Parkı’na bekleriz.

Usta tiyatrocular Nevra Serezli ve Murat Serezli’nin konuk olacağı “Nedim Saban ile Ailece Tiyatro” dopdolu bir içeriğe sahip. Türkiye’de değişen kuşaklara göre tiyatro anlayışından tiyatro ve dizi oyuncusu arasındaki farklara, sanatta usta-çırak ilişkisinden özel tiyatro emekçisi olmaya, pandemi sürecinde sanatçıların yaşadığı güçlüklerden yine bu süreçte sağlıklı üretim koşullarının sağlanmasına kadar pek çok konu konuşulacak. Ayrıca Şişli’de yetişen Murat Serezli’nin çocukluk anıları, Beyoğlu, Şişli, Kocamustafapaşa’da tiyatro yapmış olan Nevra Serezli’nin sahne anılarının renklendirdiği keyifli bir akşam sohbeti Şişlili komşularımızı bekliyor.

30 Eylül, saat 18.00’de Halil Rıfat Parkı’nda gerçekleşecek söyleşi için sosyal mesafeye uygun olarak bir alan hazırlandı.

Etkinliğimize bütün Şişlili komşularımız davetlidir.

Bizden Haberler