Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz, Belediyemize ait tüm taşıtların, iş makinelerinin maksimum verim alınacak şekilde çalıştırılarak tüm bakımların-onarımların ve ikmallerin planlı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması, işlemlerin yürütülmesi ve yasalarda belirtilen diğer görevleri yerine getirilmesinden sorumludur.

GÖREV ve SORUMLULUKLAR

·         Belediyemizin bünyesinde bulunan tüm müdürlüklerimizin yapmış oldukları  hizmet çalışmalar için araç, gereç ve iş makinelerimizle destek hizmeti verilmesi, tüm araçlarımızın tamir bakım ve onarımlarını yapıyoruz. 

·         Bölgemizde vefat eten vatandaşlarımızın memleketlerine veya istemlerine uygun olarak defin edilecekleri bölgelere nakil işlemlerini yaparak cenaze yakınlarının da defin alanlarına ulaşımlarını sağlıyoruz.

·         İlçemizde bulunan okullar,  cami, cemevi, kiliseler,  parklar ve spor kulüplerinin tehlike arz eden yerlerinin kapı, demir korkuluk ve parmaklık demirlerinin yapımı ve montajıyla, sportif amaçlı kullanılan yerlere basketbol potalarının takılması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

·         Sosyal belediyecilik ilkesi kapsamında; spor kulüplerine, bedensel ve zihinsel engellilere, cenazelere,  diyaliz hastalarına  ve bölgemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarına  okullara,  derneklere,  vakıfların sosyal-kültürel etkinlikleri için araç tahsisinde bulunuyoruz.

·         Cadde ve sokaklarda düzenlenen gösteriler, yılbaşı etkinlikleri  için sahne ve Ramazan ayı nedeniyle mahallelere iftar çadırları kurulması işlerini gerçekleştiriyoruz.

·         Bölgemizdeki resmi kurumların marangozluk işlerini yerine getiriyoruz.

HİZMET BİRİMLERİMİZ

·         Boyahane

·         Egzozhane

·         Frenhane

·         Lastikhane

·         Kaportahane

·         Kilithane/Döşemehane

·         Elektrikhane

·         İş Makinaları Tamir Birimi

·         Büyük ve Küçük Araç Tamir Birimi

·         Yağlamahane

·         Kaynakhane

·         Yıkamahane

·         Marangozhane

ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET STANDARTLARI TABLOSU

 

İletişim Bilgileri:

Telefon:444 31 12

E-Posta:ulasim@sisli.bel.tr

Bizden Haberler